Esilehele > Aktuaalne > Uudised > Sotsiaalministeerium peab läbirääkimisi Complus Consultinguga 700 töökoha loomiseks
Prindi

Sotsiaalministeerium peab läbirääkimisi Complus Consultinguga 700 töökoha loomiseks

kolmapäev, 21. aprill 2010 kell 11:21

Täna, 21. aprillil sotsiaalminister Hanno Pevkuri ja Complus Consultingu juhataja Laurent Descharreaux vahel toimunud kohtumisel arutati 700 uue töökoha loomist. Tallinnasse luuakse rahvusvaheline andmetöötlus- ja klienditeeninduskeskus (International Datacenter Services & Managed Services), mis hõlmab endas 160 ametikohta, millest igaüks täidetakse kuue vahetusega.

Complus Consultingu juhataja Laurent Descharreaux sõnul otsustati võtta kasutusele meetmeid töötute inimeste aitamiseks. “Vastavalt meie ettevõtte poliitikale soovime tegutseda ühiskondliku vastutustundega. Loome 700 uut töökohta, mis on suunaga töötutele, kellele pakutakse võimalust liituda meie ettevõttega alguses praktikantidena ning siis täiskohaga töötajatena,” lisas Descharreaux.

Praktikaajal saavad praktikandid intensiivset õpet näiteks inglise keele (töökohast sõltuvalt 40 kuni 160 tundi) ja arvutioskuste (töökohast sõltuvalt 20 kuni 320 tundi) valdkonnas.

Sotsiaalminister Hanno Pevkuri sõnul arutati tänasel kohtumisel ettevõtete plaane, võimalusi ja initsiatiive. „Töötukassa on valmis kandidaatide leidmise protsessis abistama ning ühtlasi varustama vajaliku informatsiooniga,“ ütles minister.

Loodav rahvusvaheline andmetöötlus- ja klienditeeninduskeskus opereerib 24/7 ning pakub rahvusvahelistele klientidele ööpäevaringseid teenuseid ja tuge. Loodav keskus hõlmab endas 160 ametikohta, millest igaüks täidetakse 6 vahetusega.

Jana Rosenfeld
Meedianõunik
Avalike suhete osakond
Sotsiaalministeerium
Tel 6269 323
GSM 505 7135
jana.rosenfeld|ä|sm.ee