Sa oled siin

Kõrgem sotsiaalkaitse kursus

26. aprill 2017 - 14:50

Juba teist aastat järjest korraldab sotsiaalministeerium kõrgema sotsiaalkaitse kursust, mille eesmärk on tutvustada sotsiaalkaitse valdkonna eesmärkide olulisust ning suurendada elluviimise tõhusust, mõjusust ja kvaliteeti nii kohalikul kui riiklikul tasandil. Kõrgem sotsiaalkaitse kursus toimub Euroopa Sotsiaalfondi TAT „Tööturul osalemist toetavad hoolekandeteenused“ raames.

Kursusel antakse ülevaade sotsiaalkaitse poliitika alustest, Eesti sotsiaalpoliitika mõjutajatest ning olemasolevatest ja tulevikulahendustest, et saavutada riigis ühetaoline mõistmine sotsiaal-, töö- ja tervisepoliitikast. Teemade käsitlus avab koostöös peituvad võimalused Eesti inimeste heaolu suurendamisel. Osalejad saavad ammendava ülevaate sotsiaalkaitse olulisematest küsimustest, kuid mis veelgi olulisem - võimaluse kaasa rääkida ees seisvate väljakutsete sõnastamisel ning neile lahenduste leidmisel.

Ettekannetega esinevad oma valdkonna juhtivad eksperdid, arvamusliidrid, ettevõtjad ning poliitikud. Kursusel osaleb 50 personaalselt kutsutud kohaliku omavalitsuse, riigi- ja erasektori juhti ning ajakirjanikku.

 

Kursus toimub Vihula mõisas 17. - 19. maini 2017.
Osalemine on ainult kutse alusel.

 

Tutvu lähemalt ajakavaga.
Kursuse asukoha info leiad siit.