Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (12.11.2018 - 18.11.2018)

Esmaspäev, 12. november 2018

- Tervise- ja tööminister Riina Sikkut osaleb Riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjoni avalikul istungil, et arutleda Riigikontrolli auditiaruande „Erakorraline meditsiin“ üle.

 

- Sotsiaalala asekantsler Rait Kuuse osaleb sotsiaalkomisjoni kohtumisel Koerus.

 

Teisipäev, 13. november 2018

- Minister Riina Sikkut viibib visiidil Tartus, kus ta kohtub MTÜ Eakate Nõukojaga ning külastab Tartu Ülikooli Biomeedikumi.

 

- Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva osaleb Põhja-Eesti Pimedate Ühingu ja Pimedate Liidu esindajatega ümarlaual, kus arutletakse Põhja-Eesti Pimedate Ühingu pöördumises tõstatud probleeme ning nägemispuudega inimeste vajadusi.

 

- Terviseala asekantsler Maris Jesse osaleb Tervise Arengu Instituudi alkoholikonverentsil 2018 „Kuidas tagame järjepidevuse ja terviklikkuse alkoholipoliitikas?“, kus räägib alkoholipoliitika hetkeseisust. Lisainfo ürituse programmi kohta: http://www.terviseinfo.ee/et/sundmused/event/2249-alkoholikonverents-2018

Kolmapäev, 14. november 2018

- Minister Riina Sikkut osaleb Eesti Töötukassa nõukogu koosolekul.

 

- Minister Riina Sikkut osaleb Eesti Diabeediliidu Maailma Diabeedipäevale pühendatud konverentsil „Diabeet puudutab igat perekonda“.

 

- Kantsler Marika Priske, terviseala asekantsler Maris Jesse ja e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler Kalle Killar osalevad riigikantselei ja rahandusministeeriumi korraldatavas strateegia „Eesti 2035“ ettevalmistavas töötoas, kuhu on kutsutud kõigi ministeeriumide kantslerid ja asekantslerid.

Neljapäev, 15. november 2018

- Minister Kaia Iva ja minister Riina Sikkut osalevad Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

 

- Tervise- ja tööminister Riina Sikkut kohtub Eesti visiidil viibiva Leedu delegatsiooniga, kuhu kuuluvad ka Leedu terviseminister Aurelijus Veryga ja tervise aseminister Lina Jaruševičienė.

Reede, 16. november 2018

- Minister Riina Sikkut osaleb Eesti Töötukassa strateegiapäeval.

 

- Minister Riina Sikkut osaleb Põltsamaa tervisekeskuse nurgakivi asetamisel.

 

Laupäev, 17. november 2018

- Minister Riina Sikkut osaleb Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu konverentsil „1. tüüpi diabeet ja söömine“.