Sa oled siin

Juhtkond

Margus Tsahkna, sotsiaalkaitseminister

Kaia Iva

sotsiaalkaitseminister


Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva juhib sotsiaalse turvalisuse, sotsiaalkindlustuse ja -hoolekande, laste õiguste ja perede elukvaliteedi edendamise ning puudega inimeste elukvaliteedi edendamise valdkondi.

Telefon: 626 9101
 

Jevgeni Ossinovski, tervise- ja tööminister

Riina Sikkut

tervise- ja tööminister


Tervise- ja tööminister Riina Sikkut juhib rahvatervise, tervishoiu, tervisesüsteemi arendamise, ravimite, meditsiiniseadmete, tööhõive, töötuskindlustuse, töösuhete, töökeskkonna, võrdse kohtlemise ning naiste ja meeste võrdõiguslikkuse valdkondi.

Telefon: 626 9100 
 

Marika Priske, kantsler

Marika Priske

kantsler


Kantsler Marika Priske juhib ministeeriumi struktuuriüksuste tööd, koordineerib valitsemisala asutuste tegevust ja korraldab ministeeriumi asjaajamist. 

Telefon: 626 9103 
 

Maris Jesse, terviseala asekantsler

Maris Jesse

terviseala asekantsler
 

Terviseala asekantsler Maris Jesse juhib osakonnajuhatajate kaudu tervisesüsteemi arendamise osakonna, rahvatervise osakonna ja ravimiosakonna tööd.

Telefon: 626 9120
 
 

Rait Kuuse, sotsiaalala asekantsler

 

Rait Kuuse

sotsiaalala asekantsler


Sotsiaalala asekantsler Rait Kuuse juhib osakonnajuhatajate kaudu sotsiaalkindlustuse osakonna, hoolekande osakonna, võrdsuspoliitikate osakonna ning laste ja perede osakonna tööd.

Telefon: 626 9210
 
 

Sten Andreas Ehrlich, tööala asekantsler

 

Sten Andreas Ehrlich

tööala asekantsler


Tööala asekantsler Sten Andreas Ehrlich juhib osakonnajuhatajate kaudu tööhõive osakonna ja tööelu arengu osakonna tööd.

Telefon: 626 9183

 

Viimati uuendatud: 9. juuli 2018