Sa oled siin

Personaliinfo

Sotsiaalministeeriumis töötab ligikaudu 250 inimest. 90% töötajatest on kõrgharidusega, naisi on enam kui mehi. Teenistujate keskmine vanus on 40 aastat.

 

 

 

 

 

 

 • Meie töö on huvitav, mitmekesine ja tähendusrikas
  Meie töötajad panustavad ühiselt selle nimel, et Eesti inimeste elukvaliteet ja tööga hõivatus paraneks, laste ja perede heaolu ning sündimus suureneks ja tervena elatud eluiga pikeneks.

 • Hindame mitmekesisust ja võrdse kohtlemise põhimõtet

  Oleme liitunud mitmekesisuse kokkuleppega.

  Meie jaoks on tähtis töötajate potentsiaal, arengutahe, motivatsioon ja väärtushinnangud olenemata soost, kultuurilisest ja sotsiaalsest taustast, vanusest, puudest, seksuaalsest sättumusest või usulistest veendumustest.

  Tagame igale vähenenud töövõimega konkursitingimustele vastavale kandideerijale tööintervjuu võimaluse.

 • Märkame ja väärtustame igat töötajat
  Toetame uusi kolleege sujuval sisseelamisel, tunnustame oma inimesi tulemusliku ja pikaajalise töö eest ning pakume mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi. Seisame tööandjana hea selle eest, et iga töötaja oleks pädev, pühendunud ning panustaks aktiivselt seatud eesmärkide saavutamisse, tundes end sealjuures osana meeskonnast.

 • Hoolime oma töötajate tervisest ja heaolust
  Osaleme erinevatel spordiüritustel, meil on oma jõusaal, lastetuba ja parkla. Väärtustame traditsioone ja ühiseid ettevõtmisi. Peame meeles koolilõpetajaid ja värskeid lapsevanemaid.

Tööpakkumised

 

Hankespetsialist

Sotsiaalministeerium ootab meeskonda

HANKESPETSIALISTI

Hankespetsialistina avaneb Sul võimalus:

 • valmistada ette Sotsiaalministeeriumi hankeid ja teha nendega seotud menetlustoiminguid riigihangete registris;
 • osaleda Eesti EL eesistumise hangete ettevalmistamisel;
 • töötada koos valdkonnas tunnustatud ekspertidega.

Eeldame, et oled:

 • korrektne, täpne ja lahendustele orienteeritud;

 • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega;

 • hea pingetaluvusega ja kohusetundlik;

 • hea ajaplaneerimise ja enesejuhtimise oskusega.

Sul on:

 • kõrgharidus (soovitavalt juriidiline või avaliku halduse alane);

 • väga head teadmised haldusõigusest ja võlaõigusest;

 • varasem riigihangete alane töökogemus;

 • kõrgtasemel eesti ja hea inglise keele oskus.

Kui leiad, et see töö on just Sinu jaoks, siis ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressil personal@sm.ee hiljemalt 11. detsembril 2016. a. Töökoht asub Tallinnas. Töökohale on Sotsiaalministeeriumi palgajuhendis kehtestatud palgavahemik 1110 – 1670 eurot. Lisainfo: Jaana Kivila, personalikonsultant, 6269 263.

Kuulutus PDF formaadis.

Meedianõunik

Sotsiaalministeerium otsib meeskonda suurepärast

MEEDIANÕUNIKKU

Kui mõistad lennult erinevate eluvaldkondade vahelisi seoseid, Sulle pakuvad huvi inimest puudutavad tervise, töö ja sotsiaalvaldkonna teemad, oskad pikalt ette planeerida, naudid ka operatiivset tegutsemist ning sulle ei valmista raskusi erinevates žanrites sisu loomine, siis oled meile just õige inimene!

Pakume:

Tervise valdkonna (sh e-tervise) kommunikatsiooni korraldamine / põnevad ja ühiskonnas kaalukad teemad / võimalus panustada Eesti tervishoiusüsteemi arengusse / EL eesistumise kommunikatsiooni kogemus / mitmekesine ja tempokas töö / palju meediasuhtlust / saad rakendada oma oskusi ja teadmisi / professionaalne, vahva ja toetav meeskond / palju arenemis- ja õppimisvõimalusi.

Sinult eeldame:

Suur tahe head tööd teha / vähemalt 2 aastat erialast töökogemust ja erialane kõrgharidus / ladus meediatekstide kirjutamise oskus / sinasõprus kaasaegsete kommunikatsioonivahenditega / täpsus ja otsustusvõime / väga hea eneseväljendusoskus ja avatus / väga hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb ka vene keel / valmisolek töötada vajadusel paindliku tööajaga.

Tule meie meeskonda! Meil on iga tööpäev eriline!

Kui soovid saada meie tiimi liikmeks, saada meile oma CV ja motivatsioonikiri koos näidetega sinu kirjutatud meediatekstidest hiljemalt 8.detsembriks 2016 aadressil personal@sm.ee.

Lisainfo: Katrin Noormägi, personalijuht, 6269 260.

Kuulutus PDF formaadis.

 

 

 

 

Praktikavõimalused

Pakume üliõpilastele mitmekesiseid võimalusi praktika tegemiseks. Ootame teotahtelisi tudengeid, kes tunnevad huvi Sotsiaalministeeriumi tegevusvaldkondade vastu, soovivad avardada oma silmaringi avalikus sektoris ning tahavad koos töötada oma ala ekspertidega.

Praktikale kandideerijatel palume saata CV ja sooviavaldus (motivatsioonikiri) õigus- ja personaliosakonna e-posti aadressile personal@sm.ee. Võtame praktikahuvilistega ühendust ning anname täpsemalt teada ministeeriumi võimalustest ja vajadustest.

Viimati uuendatud: 5. detsember 2016