Sa oled siin

Üritused

2018

Euroopa teaduskoostöövõrgustik ERA PerMed kuulutab koos Horisont 2020 instrumendi ERA-NET Cofund-iga välja ühiskonkursi. 2018. aasta taotlusvooru teema on "Research Projects on Personalised Medicine – Smart Combination of Pre-clinical and Clinical Research with Data and ICT Solutions”.

Loe veel »
2018

Sotsiaalministeerium ootab kohalike omavalitsuste sotsiaaltöötajaid toimetulekutoetuse ja matusetoetuse regulatsiooni muudatuste infopäevale.

Loe veel »
2017

Kutsume Teid osalema Euroopa Sotsiaalfondi 2014-2020 elluviidava projekti „Asendushoolduse kvaliteedi tõstmine“ raames korraldatavale infopäevale „Asendushoolduse muudatused sotsiaalhoolekande seaduses“. Infopäeva eesmärk on tutvustada alates 1. jaanuarist 2018 jõustuvat asendus-ja järelhooldusteenuse uut korraldust ja tugiteenuseid.

Loe veel »
2017

Kasuta “Käbi ei kuku kännust kaugele” t-särgi kujundusi, et teha papsile vinge kingitus!

Loe veel »
2017

10. oktoobril algusega kell 9.00 toimub programmeerimismaraton, mille eesmärk on tutvustada praegustele ja tulevatele tarkvaraarendajatele RINA tarkvara ning luua toimiv prototüüp olulise sotsiaalkaitse info automatiseeritud vahetamiseks riikide vahel. Hackathonil võetakse ette tõendid (A1), mis näitavad, millise riigi sotsiaalkaitse alla Sa välismaal töötades kuulud.

Loe veel »
2017

Sotsiaalministeerium korrladab koostöös Eesti Keemiatööstuse Liidu ja Terviseametiga kosmeetika teabepäeva, mis toimub 10. oktoobril. Infopäeva eesmär on meelde uletada nii kosmeetikamäärusest kui ka teistest õigusaktidest tulenevaid nõuded, mis kohalduvad kosmeetikatoodetele ja nende käitlemisele.

Loe veel »
2017

Arvamusfestival on kogu ühiskonda kaasav erinevatele poliitikatele avatud kohtumispaik, mille eesmärk on arendada arvamuskultuuri ja kodanikuharidust. Tänavu toimub festival 11.-12. augustil Paides. Oodatud on kõik ärksad ja aktiivsed inimesed nii Eestist kui ka mujalt, et üheskoos arutada meie kõigi jaoks olulistel teemadel.

Loe veel »
2017

17.- 19. maini toimub Lahemaal Vihula mõisas juba teine sotsiaalministeeriumi korraldatav kõrgem sotsiaalkaitse kursus, kus arutletakse sotsiaalkaitse valdkonna olemuse, peamiste mõjutajate ning tulevikuperspektiivide üle.

Loe veel »
2017

Debatt toimub 10. aprillil kell 13.00-14.30 Solarise keskuse aatriumis. 

Loe veel »
2017

Oled 9.-12. klassi noor ja tahad kaasa rääkida soolise võrdõiguslikkuse teemadel? Saada meile oma kirjandusteos hiljemalt 04.04.2017 ja osale Sotsiaalministeeriumi võrdse palga päeva kirjanduskonkursil. Viiele parimale tööle 100 eurot auhinnaraha. Võitjad kuulutatakse välja 10. aprillil.

Loe veel »