Sa oled siin

Üritused

2018 kuni 2019

13. detsembrist 2018 kuni 13. märtsini 2019 kell 17.00 on avatud taotlusvoor teenusekohtade kohandamiseks dementsusega inimestele väljaspool kodu nii päevast kui ööpäevast üldhooldusteenust pakkuvates hoolekandeasutustes.
 

Loe veel »
2018

Kolmapäeval, 12. detsembril 2018 toimub Brüsselis personaalmeditsiini arenguid tutvustav seminar „Geeniandmetest personaalse tervishoiu suunas“, mida korraldavad koostöös Eesti ja Ühendkuningriigi Alalised Esindused Euroopa Liidu juures.

Loe veel »
2018

Kasuta “Käbi ei kuku kännust kaugele” t-särgi kujundusi, et teha papsile vinge kingitus!

Loe veel »
2018

Sotsiaalministeerium koostöös ministeeriumi juurde loodud vanemaealiste poliitika komisjoniga korraldavad seminari, mis on suunatud vanemaealiste üksindusele ja sotsiaalsele kaasatusele. 

Loe veel »
2018

Euroopa teaduskoostöövõrgustik ERA PerMed kuulutab koos Horisont 2020 instrumendi ERA-NET Cofund-iga välja ühiskonkursi. 2018. aasta taotlusvooru teema on "Research Projects on Personalised Medicine – Smart Combination of Pre-clinical and Clinical Research with Data and ICT Solutions”.

Loe veel »
2018

Sotsiaalministeerium ootab kohalike omavalitsuste sotsiaaltöötajaid toimetulekutoetuse ja matusetoetuse regulatsiooni muudatuste infopäevale.

Loe veel »
2017

Kutsume Teid osalema Euroopa Sotsiaalfondi 2014-2020 elluviidava projekti „Asendushoolduse kvaliteedi tõstmine“ raames korraldatavale infopäevale „Asendushoolduse muudatused sotsiaalhoolekande seaduses“. Infopäeva eesmärk on tutvustada alates 1. jaanuarist 2018 jõustuvat asendus-ja järelhooldusteenuse uut korraldust ja tugiteenuseid.

Loe veel »
2017

10. oktoobril algusega kell 9.00 toimub programmeerimismaraton, mille eesmärk on tutvustada praegustele ja tulevatele tarkvaraarendajatele RINA tarkvara ning luua toimiv prototüüp olulise sotsiaalkaitse info automatiseeritud vahetamiseks riikide vahel. Hackathonil võetakse ette tõendid (A1), mis näitavad, millise riigi sotsiaalkaitse alla Sa välismaal töötades kuulud.

Loe veel »
2017

Sotsiaalministeerium korrladab koostöös Eesti Keemiatööstuse Liidu ja Terviseametiga kosmeetika teabepäeva, mis toimub 10. oktoobril. Infopäeva eesmär on meelde uletada nii kosmeetikamäärusest kui ka teistest õigusaktidest tulenevaid nõuded, mis kohalduvad kosmeetikatoodetele ja nende käitlemisele.

Loe veel »
2017

Arvamusfestival on kogu ühiskonda kaasav erinevatele poliitikatele avatud kohtumispaik, mille eesmärk on arendada arvamuskultuuri ja kodanikuharidust. Tänavu toimub festival 11.-12. augustil Paides. Oodatud on kõik ärksad ja aktiivsed inimesed nii Eestist kui ka mujalt, et üheskoos arutada meie kõigi jaoks olulistel teemadel.

Loe veel »