Вы здесь

Sikkut üleilmsel diabeedipäeval: diabeediga inimesi elab meie seas üha rohkem

Body: 

Eestis elab diabeediga hinnanguliselt ligikaudu 70 000 inimest, paljud kahjuks ka diagnoosimata. Diabeet põhjustab ühiskonnas üha suuremat tervisekadu ja sellega koos ka kahju majandusele. Samas oleks suur osa diabeedijuhtudest ennetatavad, kui keskkond meie ümber tervist rohkem toetaks, ütles tervise- ja tööminister Riina Sikkut tänasel Eesti Diabeediliidu konverentsil „Diabeet puudutab igat perekonda“.

EST

Принимаются заявки в программу дружественного к семье работодателя

Body: 

Министерство социальных дел открыло в ноябре новый тур для участия в программе дружественного к семье работодателя. Участвовать в программе могут работодатели из частного, государственного и третьего секторов, которые хотят улучшить корпоративную культуру и сделать рабочую среду более дружественной к семье. 

RUS

Minister, perearstid, kiirabi ja erakorralise meditsiini juhid arutasid võimalusi EMO-sse pöördumiste vähendamiseks

Body: 

Tervise- ja tööminister Riina Sikkuti kutsel kogunesid sotsiaalministeeriumis Tallinna EMO-de ja kiirabi juhid ning Eesti Perearstide Seltsi esindajad. Kohtumisel arutati võimalusi EMO-sse pöördumiste vähendamiseks, lisaks juba töös olevatele algatustele.

EST

Minister Sikkut: esimene kõne tervisemure korral tuleks teha perearstile või -õele

Body: 

Peremeditsiin on teinud viimastel aastakümnetel läbi suure arengu, perearstide ettevalmistus on põhjalikult muutunud ja perearstid on võimelised lahendama suurema osa meie tervisemuredest kogu elu jooksul, ütles tervise- ja tööminister Riina Sikkut tänasel Eesti Haigekassa kampaania „Tervisemurega alusta perearstist!“ avaüritusel.

EST

Исследование: Более половины родителей нуждаются в большей помощи и советах по воспитанию детей

Body: 

Из проведенного по заказу министерства социальных дел исследования на тему прав детей и их воспитания следует, что чуть более половины, или 53% родителей в Эстонии оказывались в ситуации, когда они нуждались в совете и помощи, но не знали, куда обращаться или не решались ее попросить.

RUS

Minister Sikkut Riigikontrolli EMO auditist: soovitused on töös ja peaks lähiaastatel olukorda leevendama

Body: 

Auditis toodud probleemkohad on meile teada ning ministeerium on koostöös partneritega viimastel aastatel nende lahendamisega ka intensiivselt tegelenud. Sisuliselt kõigis väljatoodud punktides on lahendused juba töös. Lähemate aastate jooksul peaksid need ka olukorrale leevendust tooma, ütles tervise- ja tööminister Riina Sikkut täna avaldatud Riigikontrolli EMO auditit kommenteerides.

EST

Страницы