Prindi

Laste interneti turvalisuse koostöögrupp

Koostöögrupi kutsus kokku Sotsiaalministeerium, et kõik laste turvalise interneti teemast huvitatud astused saaksid koos tegutseda. Lisaks valmistume liituma Euroopa Liidu turvalise interneti programmiga InSafe, mis toimub aastatel 2009-2013.

Katrin Olt, Haridus-ja Teadusministeerium Katrin.olt|ä|hm.ee
Triin Kangur, Tiigrihüppe Sihtasutus  triin|ä|tiigrihype.ee
Katrin Pärgmäe, Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus Katrin.pargmae|ä|ria.ee
Aare Kirna, Vaata Maailma S.A. aare|ä|arvutikaitse.ee
Tiina Viiderfeld, Microsoft Eesti i-tiinav|ä|microsoft.com
Katrin Hänni,  Riigi Infosüsteemide Osakond katrin.hanni|ä|riso.ee
Kaire Tamm, Justiitsministeerium kaire.tamm|ä|just.ee
Malle Hallimäe, Lastekaitse Liit malle|ä|lastekaitseliit.ee
Kerli Kuusk, Lastekaitse Liit kerli|ä|lastekaitseliit.ee
Kalev Pihl, AS Sertifitseerimiskeskus; lapsevanemate koolitaja kalev.pihl|ä|sk.ee
Piret Aro, Vaata Maailma S.A. piret|ä|vaatamaailma.ee
Helin Pertelson, Kultuuriministeerium Helin.Pertelson|ä|kul.ee
Malle Roomeldi, Tartu Laste Tugikeskus mroomeldi|ä|yahoo.com
Urmo Reitav, UNICEF Eesti Rahvuskomitee urmo|ä|unicef.ee
Cerly Vaerand, Siseministeerium cerly.vaerand|ä|siseministeerium.ee
Anu Baum, Politseiamet anu.baum|ä|politsei.ee

Koostöögruppi koordineerib Anniki Tikerpuu, Sotsiaalministeerium anniki.tikerpuu|ä|sm.ee

Viimati uuendatud: 26. Oktoober 2012 kell 17:00

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus