Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

48. nädala eelinfo

06.- 10.12. detsember 2021

 

  • Teisipäeval, 30.11 avaldatakse ravimiameti kodulehel www.ravimiamet.ee regulaarne ülevaade vaktsiinide kõrvaltoimetest.

  • Kolmapäeval, 1.12 kell 16:00-17:00 toimub avalik infotund, mille fookuses on laste vaktsineerimine. Olulisematest teemadest teevad ülevaate ja küsimustele vastavad perearstid Marje Oona, Piret Rospu ja Triin Perkson ning lastearst Eda Tamm. Jälgi infotundi ja esita küsimusi: https://fb.me/e/1hmXwVrJV

  • Neljapäeval, 2. detsembril sõidab Viljandi Haigla vaktsineerimisbuss ringi Võru maakonnas ja peatub Antslas, Rõuges ja Võrus. Vaata lähemalt: https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/

  • 4. ja 5. detsembril saab etteregistreerimata vaktsineerida ennast Viimsi Raamatukogus nii esimese, teise kui ka tõhustusdoosiga Covid-19 vastu ja ka gripivaktsiiniga.

  • Tallinnas toimub kuni 19. detsembrini vaktsineerima kutsuv sotsiaalkampaania „Kingi perele turvalised jõulud!“. Kampaania eesmärk on tõsta teadlikkust võimalusest ennast kaitsesüstida Tallinna rajatud Covid-19 nõustamis- ja vaktsineerimispunktides esimese, teise või tõhustusdoosiga. Vabaduse väljaku koroonaennetuspunktis osutab teenust Confido. Patsiente võetakse vastu iga päev kell 9–21. Seitsmes nõustamis- ja vaktsineerimispunktis pakutakse teenust tööpäevadel kell 12–19 ning nädalavahetustel kell 10–17: Lindakivi kultuurikeskuses, Linnamäe Maxima parklas, Põhja-Tallinna kogukonnamajas, Balti jaama trollipeatuse kõrval, Haabersti Rimis, Kristiine keskuses ja Ülemiste keskuses.

  • Eesti Haigekassa jätkab vastavalt kohalike omavalitsuste tellimustele SMSide saatmist inimestele, kes ei ole läinud teist vaktsiinidoosi saama.

  • Haigekassa kodulehe COVID-19 rubriik koondab andmeid COVID-19 tõenditega hõlmatuse kohta tööandjate, perearstide nimistute kaupa.

  • Tööandjatel on võimalus tellida oma töötajatele vaktsineerimisalane nõustamine lektorloengu näol. Lisainfo: vaktsineerimine@haigekassa.ee.

 
Viimati uuendatud: 6. detsember 2021