Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Kõrgem sotsiaalkaitse kursus

15. september 2016 - 16:53

Sotsiaalministeerium korraldab 2016. aastal esmakordselt kõrgema sotsiaalkaitse kursuse, mille eesmärk on tutvustada sotsiaalkaitse valdkonna eesmärkide olulisust ning suurendada elluviimise tõhusust, mõjusust ja kvaliteeti nii kohalikul kui riiklikul tasandil. Kõrgem sotsiaalkaitse kursus toimub Euroopa Sotsiaalfondi TAT „Tööturul osalemist toetavad hoolekandetegevused“ raames.

Kursusel antakse ülevaade sotsiaalkaitse poliitika alustest, Eesti sotsiaalpoliitika mõjutajatest ning olemasolevatest ja tulevikulahendustest, et saavutada riigis ühetaoline mõistmine sotsiaal-, töö- ja tervisepoliitikast. Teemade käsitlus avab koostöös peituvad võimalused Eesti inimeste heaolu suurendamisel. Osalejad saavad ammendava ülevaate sotsiaalkaitse olulisematest küsimustest, kuid mis veelgi olulisem - võimaluse kaasa rääkida ees seisvate väljakutsete sõnastamisel ning neile lahenduste leidmisel.

Ettekannetega esinevad oma valdkonna juhtivad eksperdid, arvamusliidrid, ettevõtjad ning poliitikud. Kursusel osaleb 50 personaalselt kutsutud kohaliku omavalitsuse, riigi- ja erasektori juhti ning ajakirjanikku.

 

Kursus toimub Vihula mõisas 25.-27. oktoobrini 2016.
Osalemine on ainult kutse alusel.

 

Tutvu lähemalt esinejate (524.14 KB, PDF) ja ajakavaga (194.57 KB, PDF).
Kursuse asukoha info leiad siit (135.27 KB, PDF).