Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (11.11.2019 - 17.11.2019)

Esmaspäev, 11. november 2019

- Sotsiaalminister Tanel Kiik vastab Riigikogu arupärimisele seoses psühhosotsiaalse kriisiabi korralduse hetkeseisu ja edaspidiste sammudega Eestis.

Teisipäev, 12. november 2019

- Minister Tanel Kiik osaleb Riigikogus Tartu Ülikooli seaduse ja Eesti Haigekassa seaduse muutmise ning narkootiliste ja psühhotroopsete ainete ning nende lähteainete seaduse muutmise seaduste esimesel lugemisel.

 

- Minister Tanel Kiik külastab SA Läänemaa Haiglat ja SA Neuroloogilist Rehabilitatsioonikeskust.

 

- Hestia Hotel Europas toimub Euroopa Majanduspiirkonna ja Norra toetuste programmi "Kohalik areng ja vaesuse vähendamine" avaseminar. Laste liikumisse, sotsiaalkaitsesse ja kohalikku arengusse investeeritakse lähiaastail Eesti ning Euroopa Majanduspiirkonna riikide Norra, Islandi ja Liechtensteini koostöös 21,2 miljonit eurot.

Kolmapäev, 13. november 2019

- Minister Tanel Kiik kohtub Tamro Baltics esindajatega. Lisainfo: rasmus.sinivee@sm.ee

Neljapäev, 14. november 2019

- Minister Tanel Kiik osaleb Vabariigi Valitsuse istungil Stenbocki majas.

 

- Minister Tanel Kiik osaleb valitsuskabineti nõupidamisel Põhja-Eesti Regionaalhaiglas.

Reede, 15. november 2019

- Minister Tanel Kiik on visiidil Valgamaal, kus ta osaleb Valga Puuetega Inimeste Koja 25. sünnipäeval, külastab Valga Haiglat ja kohtub Valga vallavalitsuse esindajatega. Lisainfo: rasmus.sinivee@sm.ee.

 

- Algab lapse õiguste filmiprogramm, mis linastub noorte- ja lastefilmide festivalil Just Film juba üheksandat korda. Tänavuse lapse õiguste programmi keskne teema on „Lapse õigus olla tema ise“ ning  programmi raames on võimalik 15. novembrist kuni 1. detsembrini vaadata kümmet omanäolist filmi. Lisainfo: https://www.justfilm.ee/. Lapse õiguste filmiprogramm on valminud Just Filmi, Õiguskantsleri Kantselei, Justiitsministeeriumi, Sotsiaalministeeriumi, Lastekaitse Liidu ja Norra toetusprogrammi „Rahvatervis“ koostöös.