Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Kontaktid

Sotsiaalministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

Sotsiaalministeerium on avatud:
E-N 8.30-17.15
R 8.30-16.00

  • Telefon:(+372) 626 9301
    Faks:(+372) 699 2209
    E-post:info@sm.ee
    Registrikood: 70001952
Vaata kaarti  maps.google.com

Vastuvõtule palume eelnevalt registreeruda telefonil 626 9301 või e-posti teel info@sm.ee. Registreerudes on vajalik:

- selgitada ülevaatlikult küsimust või probleemi, millele soovite vastust;
- jätta oma kontaktandmed, et teemaga kursis olev teenistuja saaks vajaduse korral enne vastuvõttu küsimust täpsustada;
- Teie pöördumine edastatakse osakonnale, kes on pädev sellele vastama ja teatab registreerujale vastuvõtu kuupäeva ja kellaaja.

 

Sotsiaalministeeriumile saab saata üksnes e-arveid. E-arve saatmise võimalused:

1. kui müüja on e-arvete operaatori klient, tuleb e-arve edastada oma e-arvete operaatorile, kelle kaudu see jõuab ostjani;
2. e-arvet on võimalik saata tasuta ostjale, kasutades riigi loodud e-arveldaja infosüsteemi (https://www.rik.ee/et/e-arveldaja). Selleks on vaja avada e-arveldaja infosüsteemis kasutajakonto ja sisestada konkreetne ostjale suunatud müügiarve sellesse infosüsteemi ostja e-arvete operaatorile edastamiseks;
3. kuni viis (5) e-arvet kuus võib saata tasuta ka näiteks Fitek AS infosüsteemi kaudu (https://www.arved.ee). Selleks on vaja avada sellel aadressil kasutajakonto ja sisestada konkreetne ostjale suunatud müügiarve sellesse infosüsteemi ostja e-arvete operaatorile edastamiseks.

Lisainfo e-arvete kohta ning terviklik nimekiri avaliku sektori üksustest, kellele rakendub e-arvete kohustus on leitav siit.

 

Reklaami ja masspostituse tegemine Sotsiaalministeeriumi e-posti aadressidele on keelatud (VÕS § 60). Pakkumiste edastamiseks võib sidevahendit kasutada üksnes konkreetse tarbija eelneval nõusolekul

 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara, õigusteeninduse ja personalifunktsiooni täidab ministeeriumite kokkuleppe alusel loodud ühisosakond. Ühisosakonna kontaktid on leitavad rahandusministeeriumi kontaktiloendist siit.

Sotsiaalministeeriumi töötajate kontaktid

 

Sotsiaalministeerium
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Sotsiaalministeerium

Tanel Kiik
tervise- ja tööminister tanel.kiik@sm.ee 6269 100
Rasmus Sinivee

ministri nõunik

rasmus.sinivee@sm.ee 6269 107
Signe Riisalo
sotsiaalkaitseminister signe.riisalo@sm.ee 6269 101
Laura Danilas ministri nõunik laura.danilas@sm.ee 6269 753
Aleksandr Zdankevitš
ministri nõunik aleksandr.zdankevits@sm.ee 6269 815
Alina Ader
ministri nõunik alina.ader@sm.ee 6269 115
Kätlin Pääro
ministri nõunik katlin.paaro@sm.ee 6269 746
Kitti Einseln
ministri nõunik kitti.einseln@sm.ee 7153 477
Laura Kurs
ministri nõunik laura.kurs@sm.ee 6269 223
Liisa Merimaa
ministri nõunik liisa.merimaa@sm.ee 6269 115
Kantsleri vastutusvaldkond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Kantsleri vastutusvaldkond

Maarjo Mändmaa
kantsler maarjo.mandmaa@sm.ee 6269 103
Margus Auväärt
nõunik margus.auvaart@sm.ee 6269 292
Einike Uri
projektijuht einike.uri@sm.ee 6269 113
Kristi Mikiver
projektijuht kristi.mikiver@sm.ee 6269 118
Toomas Jõgeva
projektijuht toomas.jogeva@sm.ee 6269 333
 
Kommunikatsiooniosakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Kommunikatsiooniosakond

Karin Veskimäe
kommunikatsioonijuht karin.veskimae@sm.ee 6269 288
Oskar Lepik
nõunik oskar.lepik@sm.ee 6269 321
Eva Lehtla
meediasuhete nõunik eva.lehtla@sm.ee 6269 304
Irina Kuzina meediasuhete nõunik irina.kuzina@sm.ee  
Riina Soobik
meediasuhete nõunik riina.soobik@sm.ee 6269 149
Silvia Peets
meediasuhete nõunik silvia.peets@sm.ee 6269 751
Triin Jõeveer
kommunikatsioonispetsialist triin.joeveer@sm.ee  
Annika Teder
kommunikatsiooni projektijuht annika.teder@sm.ee 6269 108
Berit-Helena Lamp
veebitoimetaja    
Hendrik Jaanre
digikommunikatsiooni spetsialist hendrik.jaanre@sm.ee 6269 112
Hendrik Kuusk
kommunikatsiooni projektijuht hendrik.kuusk@sm.ee 6269 730
Jelena Zemskova
meedianõunik jelena.zemskova@sm.ee 7153 464
Kadri Hansalu
vaktsineerimise kommunikatsioonijuht kadri.hansalu@sm.ee  
Kristo Mäe
kampaaniate juht kristo.mae@sm.ee  
Valdek Laur
kujundaja    
Euroopa Liidu ja väliskoostöö osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Euroopa Liidu ja väliskoostöö osakond

Triin Uusberg
osakonnajuhataja triin.uusberg@sm.ee 6269 240
Agne Nettan-Sepp
nõunik agne.nettan-sepp@sm.ee 6269 225
Agni Aav
nõunik agni.aav@sm.ee 6269 281
Annely Salumaa
nõunik annely.salumaa@sm.ee 6269 243
Elen Ohov
nõunik elen.ohov@sm.ee 6269 241
Helen Sõber
nõunik helen.sober@sm.ee 6269 122
Kati Keel
nõunik kati.keel@mfa.ee +322 227 3929
Daniel Jäätma peaspetsialist daniel.jaatma@sm.ee 6269 228
Siseauditi osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Siseauditi osakond

Evelin Pungas
siseauditi juht evelin.pungas@sm.ee 6269 737
Ene Kröönström
siseaudiitor ene.kroonstrom@sm.ee 715 3462
Kersti Pung
siseaudiitor kersti.pung@sm.ee 6269 221
Õigusosakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Õigusosakond

Helen Tralla
osakonnajuhataja helen.tralla@sm.ee 6269 334
Alice Sündema
õigusnõunik alice.sundema@sm.ee 6269 271
Ethel Bubõr
õigusnõunik ethel.bubor@sm.ee 6269 738
Lily Mals õigusnõunik lily.mals@sm.ee 6269 199
Merilin Oldekop
õigusnõunik merilin.oldekop@sm.ee 6269 165
Nele Nisu
õigusnõunik nele.nisu@sm.ee 6269 338
Piret Eelmets
õigusnõunik piret.eelmets@sm.ee 6269 128
Susanna Jurs
õigusnõunik susanna.jurs@sm.ee 6269 731
Virge Kuningas-Turu
õigusnõunik Virge.Kuningas-Turu@sm.ee 6269 114
Kristiina Kaasik
peaspetsialist kristiina.kaasik@sm.ee 6269 336
Ebe Sarapuu
osakonnajuhataja asetäitja ebe.sarapuu@sm.ee 6269 337
Finantsosakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Finantsosakond

Liina Nagel
osakonnajuhataja liina.nagel@sm.ee 6269 282
Ester Timmas
finantsarvestuse juht ester.timmas@sm.ee 6269 280
Ave Schultz
finantsnõunik ave.schultz@sm.ee 6269 135
Diana Kalvik
finantsnõunik diana.kalvik@sm.ee 6269 222
Jaak Rohtsalu
finantsnõunik jaak.rohtsalu@sm.ee 6269 184
Pille Erm
finantsnõunik pille.erm@sm.ee 6269 166
Sirli Jurjev
finantsnõunik sirli.jurjev@sm.ee 6269 169
Ene Kolon
finantspeaspetsialist ene.kolon@sm.ee 6269 289
Sirje Suviste
finantspeaspetsialist Sirje.Suviste@sm.ee 6269 272
Ülle Näksi
finantspeaspetsialist ulle.naksi@sm.ee 6269 710
Sotsiaalala asekantsleri vastutusvaldkond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Sotsiaalala asekantsleri vastutusvaldkond

Eha Lannes
nõunik eha.lannes@sm.ee 6269 361
Everiin Silas
sündmusteenuste juht everiin.silas@sm.ee 6269 749
Hanna Vseviov
asekantsler hanna.vseviov@sm.ee 6269 257
Tea Varrak
toimepidevuse juht tea.varrak@sm.ee 6269 130
Hoolekande osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Hoolekande osakond

Ivar Sikk
osakonnajuhataja ivar.sikk@sm.ee 6269 176
Berit Rohtjärv
nõunik berit.rohtjarv@sm.ee 6269 157
Elen Preimann
nõunik elen.preimann@sm.ee 6269 246
Ene Rebane
nõunik ene.rebane@sm.ee 6269 818
Gerli Aavik-Märtmaa
nõunik gerli.aavik@sm.ee 6269 818
Kadri Mets
nõunik kadri.mets@sm.ee 6269 145
Kaie Pukk
nõunik kaie.pukk@sm.ee 6269 723
Kaili Hendla
nõunik kaili.hendla@sm.ee 6269 723
Kristel Tõnisson
nõunik kristel.tonisson@sm.ee 6269 157
Maarja Seppel
nõunik maarja.seppel@sm.ee 6269 168
Meeli Tuubel
nõunik meeli.tuubel@sm.ee 6269 238
Regina Sergejeva
nõunik regina.sergejeva@sm.ee 6269 219
Terry Ney
nõunik terry.ney@sm.ee 6269 748
Anu Õun
peaspetsialist anu.oun@sm.ee 6269 225
Ewe Alliksoo
peaspetsialist ewe.alliksoo@sm.ee 6269 739
Õnne Liv Valberg
peaspetsialist Onneliv.Valberg@sm.ee 6269 217
Triin Paarmaa
peaspetsialist triin.paarmaa@sm.ee 6269 718
Ketri Kupper
pikaajal.hoolduse arendam.poliitika juht ketri.kupper@sm.ee 6269 193
Tarmo Kurves
hoolekandet.- ja toetuste poliitika juht tarmo.kurves@sm.ee 6269 187
Triin Raag
hoolekandet.- ja toetuste poliitika juht triin.raag@sm.ee 6269 223
Võrdsuspoliitikate osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Võrdsuspoliitikate osakond

Lee Maripuu
soolise võrdõiguslikkuse poliitika juht lee.maripuu@sm.ee 6269 153
Kristiina Luht
ohvriabi poliitika juht kristiina.luht@sm.ee 6269 254
Agnes Einman
võrdse kohtlemise poliitika juht agnes.einman@sm.ee 6269 181
Kaisa Knight
võrdse kohtlemise poliitika juht kaisa.knight@sm.ee 6269 139
Airi Mitendorf
nõunik airi.mitendorf@sm.ee 6269 250
Eva Liina Kliiman
nõunik eva.kliiman@sm.ee 6269 151
Grete Kaju
nõunik grete.kaju@sm.ee 6269 152
Kertu Põial
nõunik kertu.poial@sm.ee 6269 188
Liivi Pehk
nõunik liivi.pehk@sm.ee 6269 822
Lili Tiri
nõunik lili.tiri@sm.ee 6269 215
Meelis Joost
nõunik meelis.joost@sm.ee 6269 702
Laste ja perede osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Laste ja perede osakond

Gerli Lehe
nõunik gerli.lehe@sm.ee 6269 755
Helen Jõks
nõunik helen.joks@sm.ee 715 3472
Joanna Karu
nõunik joanna.karu@sm.ee 6269 329
Liisa-Lotta Raag
nõunik liisa-lotta.raag@sm.ee 6269 253
Maarja Kärson
nõunik maarja.karson@sm.ee 6269 283
Marge Hindriks
nõunik marge.hindriks@sm.ee 6269 216
Merlin Murumets
nõunik merlin.murumets@sm.ee 6269 806
Ulvi Tüllinen
nõunik ulvi.tullinen@sm.ee 6269 814
Alice Juurik
peaspetsialist alice.juurik@sm.ee 6269 229
Heidi Hansar
projektijuht heidi.hansar@sm.ee 6269 220
Liina Lokko
erivajadustega laste poliitika juht liina.lokko@sm.ee 6269 370
Terviseala asekantsleri vastutusvaldkond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Terviseala asekantsleri vastutusvaldkond

Epp-Triin Võsu
nõunik epp-triin.Vosu@sm.ee 6269 179
Kerdi Jaamu
peaspetsialist kerdi.jaamu@sm.ee 6269 214
Heidi Alasepp
asekantsler heidi.alasepp@sm.ee 6269 120
Katrin Idla
TL nõunik katrin.idla@sm.ee 7153 465
Kersti Lea
TL nõunik kersti.lea@sm.ee 6269 266
Kristel Kivimets
vanglameditsiini projektijuht kristel.kivimets@sm.ee 7153 471
Rahvatervise osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Rahvatervise osakond

Heli Laarmann
osakonnajuhataja heli.laarmann@sm.ee 6269 129
Aive Telling
keskkonnatervise ja kemikaaliohut. juht aive.telling@sm.ee 7153 474
Annika Kalinina
nõunik annika.kalinina@sm.ee 6269 175
Marge Truu
nõunik marge.truu@sm.ee 6269 154
Marilin Lutsoja
nõunik marilin.lutsoja@sm.ee 6269 200
Nele Kunder
nõunik nele.kunder@sm.ee 6269 123
Ramon Nahkur
nõunik ramon.nahkur@sm.ee 6269 190
Sille Pihlak
nõunik sille.pihlak@sm.ee 6269 125
Tiina Österman
nõunik tiina.osterman@sm.ee 6269 144
Annemari Linno
peaspetsialist annemari.linno@sm.ee  
Gerlin Kallas
peaspetsialist gerlin.kallas@sm.ee 6269 181
Vaimse tervise osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Vaimse tervise osakond

Anniki Lai
osakonnajuhataja anniki.lai@sm.ee 6269 102
Katrin Aarma
peaspetsialist katrin.aarma@sm.ee 6269 360
Liina Melanie Sarapik
projektijuht liinamelanie.sarapik@sm.ee 6269 119
Anne Randväli
vaimse tervise poliitika juht anne.randvali@sm.ee 6269 701
Kaidy Aljama
kogukonna teenuste koordinaator Kaidy.Aljama@sm.ee 6269 354
Katri Aaslav-Tepandi
nõunik-peakaplan katri.aaslav-tepandi@sm.ee 6269 226
Teisi Tamming
raviteenuste koordinaator teisi.tamming@sm.ee 6269 733
Triinu Täht
ennetus- ja edenduspoliitika koordinaat. triinu.taht@sm.ee 6269 142
Vootele Veldre
poliitikadisainer Vootele.Veldre@sm.ee  
Ravimiosakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Ravimiosakond

Eda Lopato
osakonnajuhataja eda.lopato@sm.ee 6269 162
Kristina Kõrge
nõunik kristina.korge@sm.ee 6269 721
Laura Viidik
nõunik laura.viidik@sm.ee  
Madis Tõns
nõunik Madis.tons@sm.ee 6269 138
Maret Voore
nõunik maret.voore@sm.ee 6269 366
Tairi Täht
nõunik tairi.taht@sm.ee +322 227 3926
Tervisesüsteemi arendamise osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Tervisesüsteemi arendamise osakond

Kaija Kasekamp
tervisevõrdsuse poliitika juht kaija.kasekamp@sm.ee 6269 220
Kersti Esnar
tervishoiuressursside juht kersti.esnar@sm.ee 6269 728
Heli Paluste
tervishoiuvõrgu juht heli.paluste@sm.ee 6269 127
Eleri Lapp
nõunik eleri.lapp@sm.ee 6269 137
Helen Trelin
nõunik helen.trelin@sm.ee 6269 252
Ulla Raid
nõunik ulla.raid@sm.ee 6269 126
Anne Poll
peaspetsialist anne.poll@sm.ee 6269 143
Kaily Susi
peaspetsialist kaily.susi@sm.ee 6269 171
Katre Trofimov
peaspetsialist katre.trofimov@sm.ee 6269 308
Liis Paas
peaspetsialist liis.paas@sm.ee 6269 171
Maarja Kerner-Ader
peaspetsialist maarja.kerner@sm.ee 6269 128
Reena Müller
peaspetsialist reena.muller@sm.ee 6269 161
Rainer Aavik
projektijuht rainer.aavik@sm.ee 6269 256
Kalle Killar
upTIS juht kalle.killar@sm.ee 6269 756
Kertti Merimaa
upTIS koosvõimevaldkonna juht kertti.merimaa@sm.ee 6269 264
Silja Elunurm
upTIS teisese andmekasutuse valdkonna ju silja.elunurm@sm.ee 6269 735
Taavi Annus
upTIS tervishoiuvaldkonna juht taavi.annus@sm.ee 6269 244
Tööala asekantsleri vastutusvaldkond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Tööala asekantsleri vastutusvaldkond

Gerly Herm
nõunik gerly.herm@sm.ee 6269 140
Märt Masso
nõunik mart.masso@sm.ee 7153 475
Thea Treier
nõunik thea.treier@sm.ee +322 227 4325
Leili Eenlo
piiriülese sotsiaalkindlustuse juht leili.eenlo@sm.ee 7153 478
Ulla Saar
asekantsler ulla.saar@sm.ee 6269 821
Töö- ja pensionipoliitika osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Töö- ja pensionipoliitika osakond

Kristiina Selgis
pensionipoliitika juht kristiina.selgis@sm.ee 6269 232
Seili Suder
töökeskkonna juht seili.suder@sm.ee 6269 191
Mariliis Proos
töösuhete poliitika juht mariliis.proos@sm.ee 6269 255
Dana Kadanik
nõunik dana.kadanik@sm.ee  
Eneken Sepa
nõunik eneken.sepa@sm.ee 6269 736
Eva Põldis
nõunik eva.poldis@sm.ee 6269 196
Liidia Soontak
nõunik liidia.soontak@sm.ee 6269 236
Liis Tõnismaa
nõunik liis.tonismaa@sm.ee 6269 805
Maria-Helena Rahumets
nõunik maria-helena.rahumets@sm.ee 6269 132
Merle Sumil-Laanemaa
nõunik Merle.Sumil-Laanemaa@sm.ee 6269 239
Sandra Kuus nõunik sandra.kuus@sm.ee 6269 251
Tiina Vinkel
peaspetsialist tiina.vinkel@sm.ee 6269 804
Tööhõive osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Tööhõive osakond

Kristi Suur
tööturuteenuste juht kristi.suur@sm.ee 6269 194
Kadi Kanarbik
töötushüvitiste ja tööturutoetuste juht kadi.kanarbik@sm.ee 6269 235
Anna-Liina Väkram
nõunik anna-liina.vakram@sm.ee 6269 331
Annika Sepp
nõunik annika.sepp@sm.ee 6269 722
Ingrid Erm-Eks
nõunik ingrid.erm-eks@sm.ee 6269 218
Kelli Ilisson
nõunik kelli.ilisson@sm.ee 6269 197
Lii Pärg
nõunik lii.parg@sm.ee 6269 278
Tiina Vinkel
peaspetsialist tiina.vinkel@sm.ee 6269 284
Innovatsiooni vastutusvaldkond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Innovatsiooni vastutusvaldkond

Aurora Ursula Joala
nõunik AuroraUrsula.Joala@sm.ee 626 9134
Nele Labi
asekantsler nele.labi@sm.ee 7153 479
Analüüsi ja statistika osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Analüüsi ja statistika osakond

Hede Sinisaar
osakonnajuhataja hede.sinisaar@sm.ee 6269 732
Alis Tammur
nõunik alis.tammur@sm.ee 6269 750
Deisi Pohlak
nõunik deisi.pohlak@sm.ee 6269 195
Liisa Koreinik
nõunik liisa.koreinik@sm.ee  
Marion Rummo
nõunik marion.rummo@sm.ee 6269 712
Tiina Linno
nõunik tiina.linno@sm.ee 6269 368
Ülle Marksoo
nõunik ulle.marksoo@sm.ee 6269 173
Erle Rikmann
teadusnõunik erle.rikmann@sm.ee 6269 245
Mari Teesalu
teadusnõunik mari.teesalu@sm.ee 6269 715
Marion Pajumets
teadusnõunik marion.pajumets@sm.ee 6269 164
Age Viira
analüütik age.viira@sm.ee 6269 141
Elo Reitalu
analüütik elo.reitalu@sm.ee 6269 328
Ester Rünkla
analüütik ester.runkla@sm.ee 6269 177
Kadi Talinurm
analüütik kadi.siimer@sm.ee 6269 754
Mari Sarv
analüütik mari.sarv@sm.ee 6269 363
Svetlana Karpovitš
analüütik svetlana.karpovits@sm.ee 6269 362
Marian Juurik analüütik marian.juurik@sm.ee  
Nutika arengu toetamise osakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Nutika arengu toetamise osakond

Kristiina Hunt
osakonnajuhataja kristiina.hunt@sm.ee 6269 262
Anneli Laansoo
digitaalvõimekuse arendamise juht anneli.laansoo@sm.ee 6269 116
Maris Mälzer
strateegilise planeerimise juht maris.malzer@sm.ee 6269 174
Marilin Sternhof
välisvahendite juht marilin.sternhof@sm.ee 6269 136
Aivi Saar
nõunik aivi.saar@sm.ee 6269 144
Kertu Johanna Rattus
nõunik kertu.rattus@sm.ee 6269 178
Kertu Vaino
nõunik kertu.vaino@sm.ee 6269 178
Kristel Niidas
nõunik kristel.niidas@sm.ee 6269 729
Natalja Tšikova
nõunik natalja.tsikova@sm.ee 7153 476
Raili Sillart
nõunik raili.sillart@sm.ee 6269 747
Vivia Aunapuu-Lents
nõunik vivia.aunapuu-lents@sm.ee 6269 185
Epp-Kai Maasik
peaspetsialist epp-kai.maasik@sm.ee 6269 712
Ingrid Mangulson
peaspetsialist ingrid.mangulson@sm.ee 6269 208
Jüri Lõssenko
peaspetsialist juri.lossenko@sm.ee 6269 186
Pille Lumi
peaspetsialist pille.lumi@sm.ee 6269 150
Piret Audova
peaspetsialist piret.audova@sm.ee 6269 224
Tiia Taevere
peaspetsialist tiia.taevere@sm.ee 6269 131
Ülar Vaadumäe
välisvahendite peaspetsialist ular.vaadumae@sm.ee 6269 249
Personaliosakond
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Personaliosakond

Merike Kim
personalijuht merike.kim@sm.ee 6269 260
Edith Kallaste
personalispetsialist edith.kallaste@sm.ee 6269 261
Krõõt Kosk
personalispetsialist kroot.kosk@sm.ee 6269 726
Marja Pille
personali arendusjuht marja.pille@sm.ee 6269 147
Viimati uuendatud: 17. mai 2022