Sa oled siin

Neljapäev, 26. mai

23. mai 2016 - 8:29

-Sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna osaleb Tervishoiu muuseumis Norra toetusprogrammi „Kodune ja sooline vägivald“ lõpukonverentsil, mille eesmärgiks on hinnata Norra toetuste ja koostöö mõju soopõhise vägivalla vähendamisele Eestis viimase kolme aasta jooksul. Sellel üritusel avalikustatakse ka ministeeriumi tellitud ning Emori poolt läbiviidud uuringu "Eesti elanikkonna teadlikkuse uuring soopõhise vägivalla ja inimkaubanduse valdkonnas" tulemused, mis näitavad, kas viimaste aastate jooksul on toimunud muutusi arusaamades ja hoiakutes antud teemade suhtes.

-Sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna ning tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski osalevad Vabariigi Valitsuse istungil ning valitsuskabineti nõupidamisel.

-Sotsiaalala asekantsler Rait Kuuse viibib Tartumaal. Visiidil kohtutakse Luunja vallavanema ja sotsiaaltöötaja Kairit Pahkiga, et arutada sotsiaalhoolekande teemasid. Samuti külastab asekantsler Maarja Päikesekodu, SA Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskust.

-Tööala asekantsler Egle Käärats võtab osa SA Innove nõukogu koosolekust, kus on päevakorras Innove arengukava 2016-2020 ning Innove uue juhtimissüsteemi kirjelduse tutvustamine.

Date: 
Neljapäev, 26. mai 2016