Sa oled siin

17.10.2018 Sotsiaalministeerium

12. oktoober 2018 - 16:20

- Minister Riina Sikkut osaleb Riigikogu infotunnis. Ühtlasi osaleb minister Riigikogu istungil, et tutvustada tervishoiuteenuste korraldamise seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu selle esimesel lugemisel.

 

- Minister Riina Sikkut kohtub Prantsuse Kaubanduskoja esindajate ning Prantsusmaa suursaadikuga Eestis.

 

- Kell 14.00 toimub ministeeriumide ühishoone Tamme saalis peresõbralike tööandjate tunnustamisüritus. Tervitussõnad ütleb ja märgised annab tööandjatele üle minister Kaia Iva. Töötajad erinevatest lõppmärgise saanud organisatsioonidest osalevad paneeldiskussioonis: "Eesti tööandjate peresõbralik organisatsioonikultuur aastal 2030". Ajakirjanikud on oodatud üritust kajastama. Lisainfo ja intervjuusoovid aadressil liis.veersalu@prstrategies.ee või telefonil 5620 8290.

 

- Minister Kaia Iva kohtub Pärnus Põhja-Sakala ja Järva valla noortega, kes soovivad luua piirkonda noortevolikogud. Minister esineb teemal „Teekond tippu algab koduväravast“.

 

- Tööala asekantsler Sten Andreas Ehrlich osaleb 17.-18. oktoobrini OECD töö- ja sotsiaalkomitee istungil, mis toimub Pariisis.

 

Date: 
Kolmapäev, 17. oktoober 2018