Sa oled siin

02.11.2018 Sotsiaalministeerium

27. oktoober 2018 - 21:04

- Kell 12.45-16.00 toimub ministeeriumide ühishoones ühisseminar „Karistusvägivallast toetava vanemluseni. Eesti ja Soome kogemused“, kus tervitussõnad ütleb sotsiaalkaitseminister Kaia Iva. Ühisseminari korraldab Soome Lastekaitse Keskliit koostöös Lastekaitse Liidu, sotsiaalministeeriumi ja Soome suursaatkonnaga Tallinnas Eesti Vabariik 100 ja Lastekaitse Liit 30 raames. Soome eksperdid teevad ühisseminaril ülevaate Soome headest praktikatest, mis puudutavad füüsilise karistamise keelustamist, positiivseid kasvatuspraktikaid ja vanemate toetamist laste kasvatamisel. Seminaril esitleb Poliitikauuringute Keskus Praxis „Lapse õiguste ja vanemluse uuring 2018“ tulemusi.Küsitluses käsitleti lapse kuvandi, õiguste, ajakasutuse, abivajaduse, aga ka lapse ja vanema omavaheliste suhete ja lapse kasvatamise teemasid ning lapsevanemaks olemist ja vanemluse toetamise vajadust. Ajakirjanikud on oodatud ühisseminari kajastama. Lisainfo ja intervjuusoovid: Ühisseminar ja esinejad: helika.saar@lastekaitseliit.ee, 5077499, „Lapse õiguste ja vanemluse uuring 2018“ tulemused: anna.tisler@sm.ee, +372 5620 4529.

 

- Minister Kaia Iva ütleb tervitussõnad EELK Perekeskuse konverentsil "Mustvalgest mõtlemisest austava dialoogini“, mis toimub Tallinnas, Radisson Blu Sky Hotelli konverentsikeskuse St.Peterburg saalis.

 

- Minister Riina Sikkut osaleb Haigekassa nõukogu koosolekul, samuti valitsuse majandusarengu komisjoni koosolekul ning külastab Ida-Tallinna Keskhaigla taastusravi üksust.
 

Date: 
Reede, 2. november 2018