Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Sotsiaalministeerium

Eile, 29. juulil kogunenud riiklik immunoprofülaktika ekspertkomisjon arutas muuhulgas soovitusi COVID-19 läbipõdenud inimeste vaktsineerimiseks. Ekspertide hinnangul puudub meditsiiniline vajadus COVID-19 läbipõdenute vaktsineerimiseks kahe doosiga, kuid möödapääsmatu vajaduse korral võib vaktsineerija teha läbipõdenud inimesele teise vaktsiinidoosi reisimise lihtsustamiseks.

 

Sotsiaalministeerium uuendas koostöös Vabariigi Valitsuse ja COVID-19 vaktsineerimise strateegia töörühmaga Eesti COVID-19 vastase vaktsineerimise eesmärke sügiseks ning kirjeldas võimalikud revaktsineerimise stsenaariumid.

 

- Minister Tanel Kiik osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja valitsuskabineti nõupidamisel.

 

- Minister Tanel Kiik on visiidil Lõuna-Eestis, kus kohtub TÜKi ja Lõuna-Eesti haiglatega, osaleb Võrus tervisekeskuse avamisel ning kohtub haridus- ja teadusministri, COVID-19 teadusnõukoja juhi ja vaktsineerimise korralduse töörühma esindajatega.&

 

- Minister Tanel Kiik külastab koos siseminister Kristian Jaaniga Häirekeskust.

 

- Sotsiaalkaisteminister Signe Riisalo viibib puhkusel 26.-30. juulil.

- Tervise- ja tööminister Tanel Kiik viibib puhkusel.

 

Tervise- ja tööminister Tanel Kiik kinnitas avaliku teenistuse tippjuhtide valikukomisjoni ettepanekul terviseala asekantsleriks Heidi Alasepa, kes asub ametisse septembri alguses.

 

Министерство социальных дел выпустило пять видеоклипов, которые знакомят людей с проблемами с доступностью, показывая их глазами разных групп и объясняют, почему доступность важна для каждого жителя Эстонии.

 

Sotsiaalministeeriumil on valminud viis videoklippi, mis tutvustavad erinevate kasutajagruppide silme läbi ligipääsetavust ning selgitavad, miks on mugav ligipääs oluline igale Eesti elanikule.

 

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo osaleb täna 30. juunist 2. juulini toimuval Pariisi kõrgetasemelisel soolise võrdõiguslikkuse üritusel Generation Equality Forum, kus Eesti annab lubaduse veelgi jõulisemalt tegutseda selle nimel, et suureneks naiste osakaal loodusteaduste, tehnoloogia, sealhulgas IKT, inseneriteaduse ja matemaatika valdkonnas, seda nii hariduses kui tööturul.

 

Lehed