Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Üritused

2020

Date: 3-4 September 2020, Tallinn

Despite the continuous efforts, achieving real gender equality is still an unmet challenge all over the world and in many areas of life. To achieve full gender equality, there is a critical need for active contribution by both women and men.

Loe veel »
2019

100 aastat töösuhete regulatsiooni: normid ja väärtused

Konverentsil vahetame mõtteid selle üle, milline on 100-aastase Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni roll töösuhete kujundamisel kaasajal ning arutleme, kas töölepingu seadus on ajaproovile vastu pidanud ning kuidas töösuhete regulatsiooni uuendada.

Konverents ILO 100. ja TLS 10. aastapäeva tähistamiseks

Loe veel »
2019

1.oktoobril ning 12. detsembril korraldab sotsiaalministeerium koostöös Eesti Teadusagentuuriga tervisevaldkonna infopäevad, mille eesmärgiks on tuua kokku tervisevaldkonna poliitikakujundajad ning –rakendajad ja ning teadus-arendus ja rakendusasutustes terviseteemasid puudutavate uuringute läbiviijad.

Loe veel »
2019

20. veebruarist kuni 22. aprillini on avatud taotlusvoor päeva- ja nädalahoiuteenuse kohtade kohandamiseks ja loomiseks. Eesmärk on parandada päeva- ja nädalahoiuteenuse kättesaadavust. 

Loe veel »
2018 kuni 2019

13. detsembrist 2018 kuni 13. märtsini 2019 kell 17.00 on avatud taotlusvoor teenusekohtade kohandamiseks dementsusega inimestele väljaspool kodu nii päevast kui ööpäevast üldhooldusteenust pakkuvates hoolekandeasutustes.

Taotluste hindamise tulemused selguvad hiljemalt 25. aprilliks, seejärel saavad taotlejad sellekohase teabe oma e-postile. 

Loe veel »
2018

Kasuta “Käbi ei kuku kännust kaugele” t-särgi kujundusi, et teha papsile vinge kingitus!

Loe veel »
2018

Sotsiaalministeerium koostöös ministeeriumi juurde loodud vanemaealiste poliitika komisjoniga korraldavad seminari, mis on suunatud vanemaealiste üksindusele ja sotsiaalsele kaasatusele. 

Loe veel »
2018

Euroopa teaduskoostöövõrgustik ERA PerMed kuulutab koos Horisont 2020 instrumendi ERA-NET Cofund-iga välja ühiskonkursi. 2018. aasta taotlusvooru teema on "Research Projects on Personalised Medicine – Smart Combination of Pre-clinical and Clinical Research with Data and ICT Solutions”.

Loe veel »
2018

Sotsiaalministeerium ootab kohalike omavalitsuste sotsiaaltöötajaid toimetulekutoetuse ja matusetoetuse regulatsiooni muudatuste infopäevale.

Loe veel »