Sa oled siin

Juhtimistalentide programm

Juhtimistalentide programm
Juhtimistalentide programm

Kes valitseb tulevikus riiki - kas sina oles üks nende hulgast?
Ootame Sind kandideerima Riigikantselei tippjuhtide kompetentsikeskuse poolt veetavasse Juhtimistalentide programmi:

  • kui oled lõpetanud või lõpetamas oma magistriõpingud;
  • Sa ei tööta avalikus teenistuses,
  • kuid tunned, et tahad kaasa rääkida Eesti tuleviku kujundamisel ning
  • usud, et Sinus on potentsiaali, et kogemuse kasvades asuda tööle avaliku teenistuse tippjuhina.

Tegemist on tippjuhtide järelkasvuprogrammiga, mille eesmärk on kutsuda avalikku teenistusse võimekaid noori, et neist kasvatada tuleviku järelkasvu tippjuhtidele.

Sotsiaalministeerium võtab tööle kaks talenti: strateegilise planeerimise peale ja teenuste disaini peale töövõimereformi raames.

Strateegilise planeerimise juhtimistalendi väljakutse on korrastada Sotsiaalministeeriumi strateegilise planeerimise protsessi LEAN metoodika järgi ning koordineerida 2016. a tööplaani koostamist. Kandideerijalt ootame teadmisi protsessijuhtimisest ja strateegilisest planeerimisest, väga head analüüsi-, algatus- ja üldistusvõimet, avatust ja loovust ning projektijuhtimise kogemust. Kasuks tuleb praktika-, õppimis- või töökogemus välismaal.

Teenuste disaini juhtimistalendi väljakutse on arendada valdkonnaüleste eesmärkide ja tulemusmõõdikute süsteemi ning koordineerida sotsiaalse turvalisuse arengukava rakendamist. Kandideerijalt ootame iseseisvust ja energilisust, süsteemset mõtlemist ja tulemustele orienteeritust, tolerantset ja avatud suhtlemist ning väga head stressitaluvust. Kiireks sisseelamiseks on vajalikud ka teadmised riigihalduse peamistest toimimisreeglitest ning väga hea inglise keele oskus. Talendid asuvad tööle 1.09 ning programmi lõpp on planeeritud 2017 maikuuks.

Rohkem infot kandideerimise kohta leiate Riigikantselei kodulehelt.