Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

KUTSE: Sotsiaalministeerium tunnustab kolmapäeval peresõbralikke tööandjaid

Peresõbraliku tööandja märgis
Peresõbraliku tööandja märgis

Head ajakirjanikud,

Olete oodatud kolmapäeval, 17. novembril kell 14.30 osalema peresõbralike tööandjate virtuaalsel tunnustusüritusel.  

Tervise- ja tööminister Tanel Kiik ja sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo kuulutavad sündmusel välja 2021. aasta peresõbraliku tööandja programmi märgise saajad.

Algusega kell 14.45 toimub paneelarutelu “Töökius mitmekesises töökeskkonnas - müüt või tegelikkus?” Vestlusringis arutlevad töökiusamise väljakutsete üle peresõbraliku tööandja programmi märgise saanud BB Balti riikide personalijuht Tuuliki Poom ja DPD Estonia personalijuht Annika Oruaas ning Tööinspektsiooni peadirektori asetäitja Meeli Miidla-Vanatalu ja LevelLab tegevjuht ja töökiusamise ennetamise ekspert Merle Raun. Ülekande moderaator on Hannes Hermaküla.

Videoülekanne toimub 17. novembril algusega kell 14.30 Sotsiaalministeeriumi Facebooki lehel

Loe rohkem infot peresõbralik tööandja programmi kohta Tööelu portaalist.


 

 

Veel uudiseid samal teemal

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo sõnul on oluline, et soolise võrdõiguslikkusega arvestatakse järjepidevalt erinevates eluvaldkondades ning probleemide lahendamiseks tegeletakse nii naiste kui meestega. “Inimeste käitumist ja ühiskondlikke hoiakuid võivad mõjutada nii laia tähelepanu pälvivad üksikjuhtumid kui ka valitsuspartnerite vahetused, samuti majanduslikud või tervishoiukriisid. Me peame riigina soolise võrdõiguslikkuse arengut süsteemselt, teaduspõhiselt ja järjepidevalt toetama – positiivsete t
01.12.2021|Sotsiaalministeerium

Sotsiaalministeerium esitleb täna soolise võrdõiguslikkuse kogumikku

Täna esitletakse sotsiaalministeeriumis artiklikogumikku „Teel tasakaalustatud ühiskonda III“, mis sisaldab tavapärasemate soolise võrdsuse teemade kõrval ka uusi päevakajalisi käsitlusi nagu sissevaade naiste kaasatusse idufirmade tegevuses, seksuaalne ahistamine ning keskkonnaprobleemide ja rändeküsimuse sooline mõõde. Lisandunud on ka filmi, teatri ja muusika sooline analüüs.

„Enamik hoolekandeasutuste elanikest ja töötajatest kuuluvad riskirühma, eriti kui pool aastat esimesest vaktsineerimiskuurist on juba möödas. Seetõttu on oluline, et hooldekodudes saaksid tõhustusdoosid võimalikult kiiresti tehtud,“ ütles sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo.
01.12.2021|Sotsiaalministeerium

Kõrge vaktsineeritusega hooldekodud saavad tänasest toetust taotleda

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo allkirjastas määruse, millega kõrge vaktsineeritusega hooldekodud saavad 1. detsembrist taotleda toetust. Vähemalt 90 protsenti töötajatest peab toetuse saamiseks olema kahe doosiga vaktsineeritud ja toetuse summat saab suurendada, kui suur osa hoolekandeasutuse elanikest on kaitstud ka tõhustusdoosiga.