Sa oled siin

Minister Kruuse: Hiiumaa Haigla aitab säilitada inimeste sotsiaalset turvatunnet

Urmas Kruuse kohtub Hiiumaa Haigla arstidega
Urmas Kruuse kohtub Hiiumaa Haigla arstidega
Täna külastas tervise- ja tööminister Urmas Kruuse töövisiidiga Hiiumaad. Minister kohtus Hiiumaa Haigla esindajatega, tutvus Kärdla uue sadamaga ning arutas Eesti Töötukassa Hiiumaa osakonna ja omavalitsusjuhtidega töövõimereformiga seotud küsimusi.
 
Päeva alguses kohtusid minister Kruuse ja Hiiu maavanem Riho Rahuoja Hiiumaa Haigla juhatuse ja arstidega, et arutada haigla tuleviku väljavaateid ja teada saada töötajate muredest ja rõõmudest. 
 
Tervise- ja tööministri Urmas Kruuse sõnul ei ole kahtlust, et Hiiumaa Haigla peab kindlasti säilima. „Kohtudes täna haigla esindajaga nägin oma silmaga, et personal on teinud väga tänuväärset tööd ja loonud head tingimused oma patsientide jaoks. Haigla säilimine ei puuduta vaid arstiabi kättesaadavuse küsimust, vaid ka inimeste sotsiaalset turvatunnet laiemalt, mis on äärmiselt oluline,“ selgitas minister oma seisukohta.
 
Visiidi käigus tutvustasid Hiiu vallavanem Georg Linkov ja abivallavanem Katrin Sarapuu Urmas Kruusele Kärdla uut sadamat. Päeva teises pooles kohtus minister Eesti Töötukassa Hiiumaa osakonna esindajatega, et arutada töötukassa tegevusi Hiiu maakonnas. Kohtumisel vallavanematega arutas Kruuse töövõimereformiga seotud küsimusi.

Veel uudiseid samal teemal

minister Tanel Kiik
20.09.2019|Sotsiaalministeerium

Minister Kiik: Kõigil Eesti inimestel peab olema juurdepääs esmatasandi arstiabile

Kõigil Eesti inimestel peab olema juurdepääs kodulähedasele esmatasandi arstiabile, ütles sotsiaalminister Tanel Kiik täna, 20. septembril toimuval Eesti Perearstide Seltsi aastakonverentsil.

perearstitarkvara
19.09.2019|Sotsiaalministeerium

Eesti Perearstide Selts saab 435 000 eurot peremeditsiini tarkvaravajaduste analüüsiks

Sotsiaalminister Tanel Kiik allkirjastas käskkirja, millega antakse Eesti Perearstide Seltsile viieks aastaks 435000 eurot peremeditsiini tarkvaravajaduste analüüsiks. Toetuse andmise eesmärk on jõuda IT-lahendusteni, mis oleksid senisest kasutajasõbralikumad ja toetaks perearste nende igapäevatöös.