Sa oled siin

Minister Kruuse: Hiiumaa Haigla aitab säilitada inimeste sotsiaalset turvatunnet

Urmas Kruuse kohtub Hiiumaa Haigla arstidega
Urmas Kruuse kohtub Hiiumaa Haigla arstidega
Täna külastas tervise- ja tööminister Urmas Kruuse töövisiidiga Hiiumaad. Minister kohtus Hiiumaa Haigla esindajatega, tutvus Kärdla uue sadamaga ning arutas Eesti Töötukassa Hiiumaa osakonna ja omavalitsusjuhtidega töövõimereformiga seotud küsimusi.
 
Päeva alguses kohtusid minister Kruuse ja Hiiu maavanem Riho Rahuoja Hiiumaa Haigla juhatuse ja arstidega, et arutada haigla tuleviku väljavaateid ja teada saada töötajate muredest ja rõõmudest. 
 
Tervise- ja tööministri Urmas Kruuse sõnul ei ole kahtlust, et Hiiumaa Haigla peab kindlasti säilima. „Kohtudes täna haigla esindajaga nägin oma silmaga, et personal on teinud väga tänuväärset tööd ja loonud head tingimused oma patsientide jaoks. Haigla säilimine ei puuduta vaid arstiabi kättesaadavuse küsimust, vaid ka inimeste sotsiaalset turvatunnet laiemalt, mis on äärmiselt oluline,“ selgitas minister oma seisukohta.
 
Visiidi käigus tutvustasid Hiiu vallavanem Georg Linkov ja abivallavanem Katrin Sarapuu Urmas Kruusele Kärdla uut sadamat. Päeva teises pooles kohtus minister Eesti Töötukassa Hiiumaa osakonna esindajatega, et arutada töötukassa tegevusi Hiiu maakonnas. Kohtumisel vallavanematega arutas Kruuse töövõimereformiga seotud küsimusi.

Veel uudiseid samal teemal

minister
28.02.2020|Sotsiaalministeerium

Sotsiaalminister Tanel Kiik esitas valitsusele ettepanekud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks

Sotsiaalminister Tanel Kiik saatis täna, 28. veebruaril valitsusliikmetele ettepanekud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Sotsiaalministri juhitud töörühm tegi muuhulgas ettepanekud laiendada koroonaviiruse testimise regionaalset võimekust ning paigaldada lennujaama ja sadamasse termokaamerad riskipiirkonnast saabujate hulgas võimalike haigestunute tuvastamiseks. 

perearstitarkvara
20.02.2020|Sotsiaalministeerium

Valitsus kaasajastas tervise infosüsteemi põhimäärust

Valitsus kiitis tänasel istungil heaks tervise infosüsteemi põhimääruse muudatused, mis võimaldavad võtta kasutusele perearstide kliiniliste otsuste tugisüsteemi. Otsustustugi jõuab perearstide kasutusse 1. aprilliks.