Sa oled siin

Minister Kruuse: Hiiumaa Haigla aitab säilitada inimeste sotsiaalset turvatunnet

Urmas Kruuse kohtub Hiiumaa Haigla arstidega
Urmas Kruuse kohtub Hiiumaa Haigla arstidega
Täna külastas tervise- ja tööminister Urmas Kruuse töövisiidiga Hiiumaad. Minister kohtus Hiiumaa Haigla esindajatega, tutvus Kärdla uue sadamaga ning arutas Eesti Töötukassa Hiiumaa osakonna ja omavalitsusjuhtidega töövõimereformiga seotud küsimusi.
 
Päeva alguses kohtusid minister Kruuse ja Hiiu maavanem Riho Rahuoja Hiiumaa Haigla juhatuse ja arstidega, et arutada haigla tuleviku väljavaateid ja teada saada töötajate muredest ja rõõmudest. 
 
Tervise- ja tööministri Urmas Kruuse sõnul ei ole kahtlust, et Hiiumaa Haigla peab kindlasti säilima. „Kohtudes täna haigla esindajaga nägin oma silmaga, et personal on teinud väga tänuväärset tööd ja loonud head tingimused oma patsientide jaoks. Haigla säilimine ei puuduta vaid arstiabi kättesaadavuse küsimust, vaid ka inimeste sotsiaalset turvatunnet laiemalt, mis on äärmiselt oluline,“ selgitas minister oma seisukohta.
 
Visiidi käigus tutvustasid Hiiu vallavanem Georg Linkov ja abivallavanem Katrin Sarapuu Urmas Kruusele Kärdla uut sadamat. Päeva teises pooles kohtus minister Eesti Töötukassa Hiiumaa osakonna esindajatega, et arutada töötukassa tegevusi Hiiu maakonnas. Kohtumisel vallavanematega arutas Kruuse töövõimereformiga seotud küsimusi.

Veel uudiseid samal teemal

ravimid
03.07.2020|Sotsiaalministeerium

Ravimite tarneraskuste ennetamiseks hakkavad hulgimüüjad andma iganädalast ülevaadet laoseisudest

Sotsiaalminister Tanel Kiik allkirjastas ravimite hulgimüügi tingimuste määruse muudatuse, millega pannakse suurema turumahuga ravimite hulgimüüjatele kohustus esitada ravimiametile iganädalasi ülevaateid ravimite laoseisu kohta Eestis. Muudatus on vajalik, et ennetada ravimite tarneraskuste tekkimist ja leevendada nende mõju patsientidele.

vaimne tervis
01.07.2020|Sotsiaalministeerium

Vaimse tervise roheline raamat: vaimset tervist tuleb väärtustada sama palju kui füüsilist

Sotsiaalministeeriumis esitleti täna, 1. juulil vaimse tervise rohelist raamatut, milles seatakse eesmärgiks panustada senisest enam vaimse tervise probleemide ennetusse, varajasse avastamisse ja õigeaegse kvaliteetse abi kättesaadavusse kõikjal Eestis.