Sa oled siin

Minister Kruuse: koostöös leiame Mustvee tervishoiukorralduseks paremaid lahendusi

Tervise- ja tööminister Urmas Kruuse kohtus SA Jõgeva Haigla ja SA Põltsamaa Tervis esindajatega, et rääkida lähemalt uute tervisekeskuste loomisest. Möödunud nädalal esitati tervisekeskuste toetustingimuste projekt laiemale arutusele. Luues Eesti eri paiku tervisekeskused, muutub kvaliteetne perearstiabi koos toetavate teenustega inimesele kättesaadavamaks. 

„Kohtumisel Jõgeva Haigla esindajatega oli mul hea meel tõdeda, et neil toimub tihe koostöö TÜ Kliinikumiga. Samuti on teinud tänuväärset tööd ka SA Põltsamaa tervis,“ tõi välja Urmas Kruuse. „Koostöös on kindlasti paremad võimalused leida Mustvee tervishoiukorralduseks häid lahendusi. Investeerime tervishoidu selleks, et arstiabi oleks inimestele kättesaadavam ja arstidele töötingimused paremad. Lisaks veel on mul hea meel näha, kuidas Jõgeva maakonna inimesed hoolivad oma kodukohast,“ lisas minister.

Jõgeva maakonnas külastas tervise- ja tööminister ka pikaajalise kogemusega tekstiiliettevõtet Vikan Eesti. „Vikan Eesti on sotsiaalselt vastutustundlik ja professionaalne ettevõte, kes on leidnud erinevaid võimalusi oma töötajate motiveerimiseks,“ tõi minister välja.