Sa oled siin

Minister Kütt: koostöös leiame ühisosa

Sotsiaalkaitseminister Helmen Kütt konverentsil „Koostöös teenuste osutamise head praktikad“
Sotsiaalkaitseminister Helmen Kütt konverentsil „Koostöös teenuste osutamise head praktikad“

Täna toimus Pärnus Strand Hotel Spas konverents „Koostöös teenuste osutamise head praktikad“, mille avas sotsiaalkaitseminister Helmen Kütt. Üritusele olid kutsutud eksperdid Soomest ja ka Norrast. Konverentsil, mille peamiseks märksõnaks on „koostöö“, sai täna kuulata mitmeid põnevaid ettekandeid.

„Soovin teile mõtteerksust ja julgust mõelda teistmoodi. Leidkem oma tegevustes ühisosa,“ ütles sotsiaalkaitseminister.  „Õpime headest praktikatest nii kodu- kui välismaal.   Muutus saab toimuda vaid  läbi tegutsemise. Me võime mõelda ja tihti mõtlemegi erinevalt, aga eesmärgiks peaks olema kompromissi otsimine ja läbi selle parima lahenduse leidmine.  Oluline on otsuste tegemisel kaasamine, kuulates ära poolt- ja vastuargumendid. Kahjuks aga ei ole alati võimalik arvestada kõikide ettepanekutega, vaid tuleb saavutada vastastikune arusaamine ja leida sobivaim lahendus,“ rõhutas Kütt.

Välisekspertidena esinesid  Marit Tovsen Norrast ja Erja Lindberg Soomest, kes kutsusid osalejaid kaasa mõtlema ning Eestile sobivaid lahendusi otsima.

Konverentsi ettekanded: