Sa oled siin

Ravimiameti peadirektorina jätkab Kristin Raudsepp

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski kinnitas avaliku teenistuse tippjuhtide valikukomisjoni ettepanekul ravimiameti peadirektoriks Kristin Raudsepa. Raudsepa kolmas ametiaeg algab 1. jaanuaril 2017.

Kristin Raudsepp on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala. Aastatel 1991–1994 töötas ta Tartu Ülikooli Kliinikumis arst-internina. Ravimiametis töötab Raudsepp alates 1994. aastast. Alates 1999. aastast oli ta ravimiameti peadirektori asetäitja peadirektori ülesannetes ning alates 2002. aastast on ta ravimiameti peadirektor. Ta on olnud mitmete rahvusvaheliste töörühmade juht või liige ning on Eestit esindanud paljudel rahvusvahelistel konverentsidel ja nõupidamistel.

„Mul on hea meel, et ravimiameti tööd tunnustatakse ning mul on võimalus selle juhina jätkata. Ravimivaldkonnal on tervise kaitsmisel oluline roll ning väljakutsed on keerulised, kuid samas põnevad. Jätkame väljakutsete lahendamisega ning panustame seeläbi nii Eesti kui ka rahvusvahelisse arengusse – tugeval organisatsioonil on selles kandev roll,“ ütles Kristin Raudsepp pärast ametisse nimetamist.

Riigikantselei juures tegutsev avaliku teenistuse tippjuhtide valikukomisjon kuulutas avaliku konkursi ravimiameti peadirektori ametikoha täitmiseks välja tänavu septembris.

Veel uudiseid samal teemal

COVID-19
27.02.2021|Sotsiaalministeerium

Tervisevaldkonna peaeesmärkideks on COVID-19 kriisi ületamine, Eesti inimeste tervena elatud eluea pikendamine ja ebavõrdsuse vähendamine tervises

Vabariigi Valitsuse tegevuskava aastateks 2021-2023 seab tervisevaldkonnas eesmärgiks COVID-19 pandeemiast väljumise, Eesti inimeste tervena elatud eluea tõstmise ning ebavõrdsuse vähendamise tervises. COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks pikendatakse haigushüvitise maksmist alates 2. haiguspäevast kuni 2021. aasta lõpuni ning kavas on võimaldada maist alates tasuta kodulähedast COVID-19 vastast vaktsineerimist kõigile Eesti inimestele.

COVID-19 vaktsineerimine
20.02.2021|Sotsiaalministeerium

Iga viies üle 80-aastane on vähemalt ühe vaktsiinidoosiga vaktsineeritud

Sel nädalal on Eestis tehtud üle 18 600 vaktsineerimise, mis on uus rekord ning vaktsineerimisi tehakse nädalavahetusel. Vähemalt ühe vaktsiinidoosi on praeguseks saanud 61 316 inimest ja mõlemad vaktsiinidoosid 25 831 inimest, kokku on vaktsineerimisi tehtud 87 147. Üle 80-aastastest on praeguseks vähemalt ühe doosiga vaktsineeritud viiendik. Eelolevatel nädalatel jätkub paralleelselt nii riskirühma kuuluvate inimeste kui ka eesliinitöötajate vaktsineerimine.