Sa oled siin

Sotsiaalkindlustusameti peadirektor lahkub juunis ametist

Sotsiaalkindlustusameti peadirektor Juta Saarevet esitas sotsiaalkaitseminister Margus Tsahknale avalduse, et lahkuda ametist alates 24. juunist. 
 
Sotsiaalkindlustusameti peadirektori ametikohale kuulutatakse välja avalik konkurss, mille viib läbi avaliku teenistuse tippjuhtide valiku komisjon.
  
„Juta Saareveti juhtimisel on sotsiaalkindlustusamet teinud läbi suured muutused nii struktuuris kui ameti töökorralduses. Tänan teda selle eest,“ ütles sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske. 
 
Juta Saarevet juhtis sotsiaalkindlustusametit 2012. aasta aprillist. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ja töötas aastatel 2007-2012 sotsiaalministeeriumi õigusala juhina. Mullu lõpetas Juta Saarevet Tallinna Ülikooli organisatsioonikäitumise magistriõppe. 

 

Veel uudiseid samal teemal

25.11.2019|Sotsiaalministeerium

Sotsiaalministeerium on strateegiliste partnerite valikuga lõpusirgele jõudmas

Sotsiaalministeeriumi strateegiliste partnerite teise taotlusvooru, milles otsiti koostööpartnereid vaimse tervise, laste heaolu, vanemaealiste ja puuetega inimeste huvikaitse ning võrdse kohtlemise teemadel, laekus kaheksa taotlust ning läbirääkimisi jätkatakse seitsme organisatsiooniga.

Foto perekonnast. Foto: pexels.com
01.11.2019|Sotsiaalministeerium

Riik hakkab valima koostööpartnereid perepoliitika valdkonnas

15. novembril avaneb sotsiaalministeeriumi ja rahvastikuministri koostöös taotlusvoor “Peresõbralik ja lasterikas Eesti“, millega riik otsib strateegilisi partnereid perepoliitika valdkonnas. Tegevuste rahastamiseks on ette nähtud aastas kuni 400 000 eurot hasartmängumaksu toetusi, strateegilisi partnereid otsitakse kaheks aastaks.