Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Sotsiaalministeeriumi jõulutervitus

Muusika toidab nii kuulaja hinge kui tegija keret, nii et lasime oma päkapikkudel valmistada menüü meie lemmikpaladest.
Muusika toidab nii kuulaja hinge kui tegija keret, nii et lasime oma päkapikkudel valmistada menüü meie lemmikpaladest.

Pühad on andmise aeg ning parimad kingid on abikäsi, lahke pilk ja hea muusika. Muusika, mis mõtestab argipäeva või sirutab mõtted sellest eemale, laseb uuesti kogeda juba tuttavat ja sütitab ootuse tulevaste aegade järele.

Muusika toidab nii kuulaja hinge kui tegija keret, nii et lasime oma päkapikkudel valmistada menüü meie lemmikpaladest. Selles on tihkelt head ja paremat, oma- ja välismaist, pehmet ja krõbedat ning nii värskemat kui ka aastaid laagerdunud kraami, mis kokku maitsevad ometi just nagu lõppev aasta.

Igaühel on südamelaul, igaühel on see isemoodi. Vahel me pappi ei saagi, a kas on vajagi. Seda veel ei tea, seda veel ei tea, kas on see halb või on see hea. Nii see läheb, kulub aeg jälle võluväel. Kusagil teispool vikerkaart… kui ootad veidi ja seisatud, siis paremini näed.

Kuula

Rahulikku jõuluaega ja lahket uut aastat!

Sotsiaalministeerium

Veel uudiseid samal teemal

„Kuigi tegemist on olnud siiski sõjategevusest tingitud lisaeelarvega, on mul hea meel, et ka Riigikogu kinnitas täna tunduvalt pikema perspektiiviga otsuse, nagu selleks on toimetulekupiiri tõstmise,“ sõnas sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo.
19.05.2022|Sotsiaalministeerium

Lisaeelarvega toetatakse Eesti inimeste toimetulekut ja sõjapõgenike abistamist

Riigikogu kiitis täna heaks lisaeelarve, millega eraldatakse sotsiaalministeeriumi haldusalale kokku 192,8 miljonit eurot. Lisaeelarvega tõstetakse esimesest juunist toimetulekutoetuse piiri 150 eurolt 200 eurole ning makstakse sügisel lastele ning pensionäridele viiekümne euro suurune toetus kaupade ja teenuste kiirest hinnatõusust tulenevate raskuste leevendamiseks.

"Järjest olulisemaks on muutumas psühholoogilise esmaabi andmise oskused kriisiolukordades, mistõttu loodame vahetada kogemusi ka Ukraina sõjapõgenikele psühholoogise toe korraldamise osas,“ sõnas sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo.
13.05.2022

Balti riikide vaimse tervise koostöökohtumisel vahetatakse kogemusi abi kättesaadavuse parandamiseks

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo kohtub täna Riias Läti tervishoiuministri Daniels Pavlutsiga, ning osaleb vaimse tervise sümpoosionil, et vahetada kogemusi vaimse tervise abi pakkumisega seotud küsimustes. Olulisemate teemadena on arutlusel vaimse tervise teenuste osutamine kogukonna tasandil ja tervisekeskustes.