Sa oled siin

Sotsiaalminister Tanel Kiik esindab Eestit Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni peakonverentsil

ILO 100
ILO peakonverents on pühendatud organisatsiooni 100. aastapäevale. Foto: www.ilo.org

Sotsiaalminister Tanel Kiik osaleb täna Genfis Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni (ILO) peakonverentsil, kus peab kõne tulevikutööst. 

Pärastlõunal on ministril kavas kohtumine Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) peadirektori  Tedros Adhanom Ghebreyesusega, kellega on kõne all üldine juurdepääs terviseteenustele ja digitaalne innovatsioon tervise valdkonnas. Lisaks kohtub minister Kiik Rahvusvahelise Punase Risti ja Punase Poolkuu Seltside Föderatsiooni peasekretäri Elhadj As Sy'ga, kellega arutatakse koostöövõimalusi ning Eesti e-riigi kogemusi.

ILO peakonverents on tänavu pühendatud organisatsiooni 100. aastapäevale. Peakonverentsile on kogunenud pea 6000 delegaati, kes esindavad valitsusi, töötajaid ja ametiühinguid. Kavandatakse ILO 100. aastapäeva deklaratsiooni vastu võtmist, mis keskendub tulevikutööle. Samuti arutatakse kohtumisel naiste ja meeste vastase vägivalla ja ahistamise teemasid töömaailmas.

Genfist sõidab minister edasi Luksemburgi, kus osaleb 13. ja 14. juunil Euroopa Liidu töö- ja terviseministrite kohtumisel. Eestisse naaseb minister reede õhtul.

Veel uudiseid samal teemal

"Kõik on erinevad, kuid sama palju inimesed" kampaania plakat
08.01.2020|Sotsiaalministeerium

Sotsiaalministeerium alustab 2020. aastat üleskutsega üksteisemõistmisele

Sotsiaalministeerium kutsub alanud aastal üles heatahtlikkusele kõigi inimeste suhtes, et igaüks saaks tunda end turvaliselt ja osaleda ühiskonnaelus. „Kõik on erinevad, kuid sama palju inimesed“ kampaanias astuvad üles ka räppar Gameboy Tetris, laulja ja näitleja Sandra Ashilevi, flöödimängija Maarja Haamer ning dirigent Keio Soomelt.

14.12.2019|Sotsiaalministeerium

Sotsiaalministeerium esitas linnade ja valdade liidule ettepanekud eelarveläbirääkimisteks

Kohalikud omavalitsused peaksid suurendama oma investeeringuid sotsiaalsesse kaitsesse, eelisarendama ja pakkuma senisest enam kodus elamist võimaldavaid teenuseid, leiab sotsiaalministeerium Eesti Linnade ja Valdade Liidule saadetud pöördumises.