Sa oled siin

Sotsiaalminister Tanel Kiik esindab Eestit Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni peakonverentsil

ILO 100
ILO peakonverents on pühendatud organisatsiooni 100. aastapäevale. Foto: www.ilo.org

Sotsiaalminister Tanel Kiik osaleb täna Genfis Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni (ILO) peakonverentsil, kus peab kõne tulevikutööst. 

Pärastlõunal on ministril kavas kohtumine Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) peadirektori  Tedros Adhanom Ghebreyesusega, kellega on kõne all üldine juurdepääs terviseteenustele ja digitaalne innovatsioon tervise valdkonnas. Lisaks kohtub minister Kiik Rahvusvahelise Punase Risti ja Punase Poolkuu Seltside Föderatsiooni peasekretäri Elhadj As Sy'ga, kellega arutatakse koostöövõimalusi ning Eesti e-riigi kogemusi.

ILO peakonverents on tänavu pühendatud organisatsiooni 100. aastapäevale. Peakonverentsile on kogunenud pea 6000 delegaati, kes esindavad valitsusi, töötajaid ja ametiühinguid. Kavandatakse ILO 100. aastapäeva deklaratsiooni vastu võtmist, mis keskendub tulevikutööle. Samuti arutatakse kohtumisel naiste ja meeste vastase vägivalla ja ahistamise teemasid töömaailmas.

Genfist sõidab minister edasi Luksemburgi, kus osaleb 13. ja 14. juunil Euroopa Liidu töö- ja terviseministrite kohtumisel. Eestisse naaseb minister reede õhtul.

Veel uudiseid samal teemal

25.11.2019|Sotsiaalministeerium

Sotsiaalministeerium on strateegiliste partnerite valikuga lõpusirgele jõudmas

Sotsiaalministeeriumi strateegiliste partnerite teise taotlusvooru, milles otsiti koostööpartnereid vaimse tervise, laste heaolu, vanemaealiste ja puuetega inimeste huvikaitse ning võrdse kohtlemise teemadel, laekus kaheksa taotlust ning läbirääkimisi jätkatakse seitsme organisatsiooniga.

Foto perekonnast. Foto: pexels.com
01.11.2019|Sotsiaalministeerium

Riik hakkab valima koostööpartnereid perepoliitika valdkonnas

15. novembril avaneb sotsiaalministeeriumi ja rahvastikuministri koostöös taotlusvoor “Peresõbralik ja lasterikas Eesti“, millega riik otsib strateegilisi partnereid perepoliitika valdkonnas. Tegevuste rahastamiseks on ette nähtud aastas kuni 400 000 eurot hasartmängumaksu toetusi, strateegilisi partnereid otsitakse kaheks aastaks.