Sa oled siin

Sotsiaalminister Tanel Kiik on täna visiidil Lääne-Virumaal

minister

Sotsiaalminister Tanel Kiik on täna, 22. novembril visiidil Lääne-Virumaal, kus külastab maakonna tervishoiu- ja sotsiaalhoolekandeasutusi ning Rakvere linnavalitsust.

Visiidi ajakava:

9.20 - 12.20 Minister külastab Rakvere haiglat (Lõuna põik 1, Rakvere) ning kohtub Rakvere haigla juhatuse esimehe Ain Suurkaevu, nõukogu esimehe Toomas Vareku ja ravijuht dr Liis Otstaveliga. 
12.30 – 13.20 Minister külastab AS Hoolekandeteenused Rakvere Lille Kodu kinnise lasteasutuse teenuse üksust (Lille 8, Rakvere).
13.30 - 14.30 Minister külastab Rakvere linnavalitsust, kus kohtub linnapea Triin Vareku, abilinnapea Andres Jaadla, sotsiaalosakonna juhataja Kersti Suun-Deketi ja Rakvere sotsiaalkeskuse direktori Mairi Leemetsaga (Lai 20, Rakvere).
14.50 - 15.50 Minister külastab Väike-Maarja Tervisekeskust (Pikk 8, Väike-Maarja) ja Väike-Maarja Hooldekodu (Ravi 1, Väike-Maarja) koos Väike-Maarja vallavanem Indrek Keskülaga.
16.00 – 17.00 Minister külastab AS Hoolekandteenused varjupaigataotlejate majutuskeskuse Vao keskust (Pargi 5, Vao küla, Väike-Maarja vald).

Ministrit saadavad visiidil nõunikud Rasmus Sinivee ja Tarmo Kurves ning töövari Keila kooli õpilane Pauli Nathan Jürgens. Lisainfo: Rasmus Sinivee, tel. 501 0981

 

Veel uudiseid samal teemal

raviminappus
09.12.2019|Sotsiaalministeerium

EL terviseministrid arutasid võimalusi ravimite tarneraskustega toimetulekuks

Euroopa Liidu terviseministrid arutasid täna, 9. detsembril Brüsselis võimalusi ravimipoliitika alase koostöö tugevdamiseks, et parandada ravimite kättesaadavust ja toimetulekut tarneraskustega. Ministrite hinnangul on vaja tugevdada EL üleseid regulatsioone ning täpsustada turuosaliste kohustusi ja vastutust ravimite kättesaadavuse tagamisel.

minister
09.12.2019|Sotsiaalministeerium

Minister Tanel Kiik osaleb Euroopa Liidu tervise-, töö- ja sotsiaalministrite kohtumisel

Sotsiaalminister Tanel Kiik osaleb täna ja homme, 9. ja 10. detsembril Euroopa Liidu tööhõive, sotsiaalpoliitika, tervise- ja tarbijakaitseküsimuste nõukogu (EPSCO) istungil Brüsselis, kus on mh kõne all Euroopa Liidu koostöö ravimite kättesaadavuse tagamisel, Euroopa Liidu tööõiguse kitsaskohad, võrdsuspoliitika prioriteedid ning noortegarantii tugisüsteem.